Atrakcje

W czasie rajdu dzieci się… nie nudzą!

fot. Miasteczko Twinpigs

W ramach Rajdu Śląska aż w trzech miejscach najmłodsi będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych atrakcji. Zaplanowano dmuchańce, zabawy, pokazy kowbojów, a nawet piłkarskie rozgrywki, podczas których poziom emocji nie odbiegnie od tych na tegorocznym mundialu. Jedno jest pewne: przygód, śmiechu i wrażeń będzie tutaj aż nadto!
Mikołów – 29 czerwca (piątek)

Armia kowbojów

Mikołów zaplanował coś dla małych i dużych. Do Rally Fan Parku można wpaść już od godz. 14. Na dzieciaki będą tam czekać uwielbiane przez nie dmuchańce, na których bezpiecznie się wyskaczą i wyszaleją w towarzystwie rówieśników. O najmłodszych nie zapomniał też słynny Westernowy Park Twinpigs, dzięki któremu będzie można poczuć atmosferę Dzikiego Zachodu. A już o godz. 17.30 coś dla starszych odwiedzających Rally Fan Park – na scenę wyjdzie legendarny zespół Armia. Solidna dawka dobrej muzyki gwarantowana.

fot. Wikipedia Commons

Stadion Śląski – 29-30 czerwca (piątek-sobota)

Piłka jest jedna, a atrakcji jest wiele

Ci, którzy przyjdą na stadion, na pewno tego nie pożałują. Rajd Śląska to bowiem nie tylko wyścigi samochodów, organizatorzy zaplanowali atrakcje dla wielbicieli motoryzacji w każdym wieku. Już w piątek na murawę wyjdą piłkarskie drużyny, w skład których wejdą zawodnicy do 10. i 12. roku życia. Będą to mali mieszkańcy gmin, przez które przebiega trasa rajdu. Na najmłodszych będą czekały dmuchańce, a na wszystkich – pokazy kowbojskie zorganizowane przez miasteczko Twinpigs. W sobotę przygotowano też coś dla fanów militariów. Na stadionie pojawią się ponadto piękne zabytkowe samochody. Takie zloty to nie lada gratka dla każdego entuzjasty motoryzacji.

fot. Shutterstock

Żory – 30 czerwca (sobota)

Dawno temu na rajdowym finiszu

W Żorach, w których jest meta rajdu, również będzie się działo. Zanim jednak dotrą tam samochodowe załogi, dorośli i dzieci będą mogli skupić się przede wszystkim na zabawie. Dla dzieciaków zostaną przygotowane bezpieczne dmuchańce, wręcz idealne miejsce dla ich niespożytej energii. A jak Żory, to i Westernowy Park Rozrywki Twinpigs. Będzie więc i klimat rodem z Ameryki XIX w. Każdy, kto przyjdzie na rynek, będzie mógł skorzystać ze zorganizowanych przez park atrakcji, które umilą czas oczekiwania na wielki finał Rajdu Śląska.

fot. Wikipedia Commons

Partnerzy

Patronat
Sponsorzy
Partner HRSMP
Imprezę napędzają
Organizator
Partnerzy
Partnerzy medialni RSMP
Patroni medialni